+420 608 838 877
(Po - Pá: 9 - 19 hod.)
info@levante.cz
Levante cestovní agenturaLevante cestovní agentura
Levante cestovní agentura

Termální lázně Bad Füssing

Cena od: 870 Kč
Typ služby
Aquaparky
ZEMĚ
Německo
DOPRAVA
Autokar
UBYTOVÁNÍ
Bez ubytování
STRAVOVÁNÍ
Vlastní (bez stravy)

Základní informace

Termální lázně Bad Füssing

Termální lázně Bad Füssing nabízí pro své zákazníky regeneraci a odpočinek v příjemném prostředí s mnoha možnostmi koupání a relaxace po celý rok. K dispozici je soustava 4 krytých a 7 otevřených bazénů s termální vodou o teplotách 15-42 °C, systémy masážních trysek, perličkové koupele, vířivky, vodní kanál s různou rychlostí proudění vody, inhalační procedury, 2 parní sauny a rozsáhlé odpočinkové místnosti s lehátky.

Informace o cenách a termínech

Cena služby již od:
870 Kč 
Poslední termín konání této služby je:
 

Detailní popis / program

doprava autokarem, nebo mikrobusem (podle počtu přihlášených osob v daném termínu)

technický doprovod

základní vstupné na 5 hodin

cestovní pojištění

 

Informace k zájezdu na koupání do Německa – Bad Füssing

Bad Füssing

Atraktivní německé lázně se nachází ve spodním údolí řeky Inn v jednom z nejpřitažlivějších míst Bavorska, 30 km jižně od Pasova na hranicích s Rakouskem. Léčivá voda v lázních Bad Füssing se hodí zejména k léčbě pohybového ústrojí, např. revmatických onemocnění, artrózy, nemocí kloubů, bolestí páteře, dále léčení chronické bolesti a poúrazového stavu. Sirné horké zřídlo obsahuje sodík, hydrogen­uhličitany a chloridy s podílem fluoridu. Čisté a upravované lázeňské městečko s několika krásnými parky je ideální k večerním procházkám. Najdeme zde nepřeberné množství restaurací, kaváren i hospůdek, ve kterých se často konají večerní hudební vystoupení. Kulturní informační středisko také často pořádá divadelní představení a koncerty. V lázních Bad Füssing si svou dovolenou užije opravdu každý bez ohledu na věk či kondici. V městečku a jeho okolí se nachází různorodá síť cyklostezek (ve

městě je k dispozici několik půjčoven kol) a turistických stezek. Oblíbené jsou i páteční dopolední trhy. Věhlas lázním zajistily především tři obrovské termální komplexy, díky nimž jsou Bad Füssing největšími lázněmi v Evropě. Je zde 10.000 m2 termální vodní plochy a 80 termálních bazénů.

Lázně 2 – Therme II. (Europa Therme)

- 3000 m2 termální vodní plochy.

- 120 m dlouhý kanál se silným proudem s proměnlivou rychlostí, 5 vnitřních termálních bazénů, sirné lázně, 10 venkovních termálních bazénů, 40 masážních vodních lehátek v bazénech, 4 bazénky s masážními tryskami, bazén s atrakcemi.

- Saunaparadise: plocha 1000 m2, 3 finské sauny, bylinková pára, 3 parní jeskyně, vířivka a masážní bazének, studený bazének, rasul (pára s peelingovým jílem natírajícím se na celé tělo), solárium, balkón s lehátky, terasa, relaxační místnost, bar.

- kavárna s terasou, internetová kavárna (pro hosty internet zdarma), střešní zahrada, louka s lehátky.

 

Odjezd:

Vždy v ranních hodinách, časy odjezdů se mohou pohybovat od 06:00 do 07:30 podle toho, odkud budeme svážet klienty – nabízíme mnoho odjezdových míst ze širokého okolí Milevska.

Doprava:

Autobus, nebo mikrobus, podle počtu přihlášených v jednotlivých termínech (minimální počet nutný pro uskutečnění zájezdu = 7

 

Trasa cesty:

Milevsko – Strakonice – Strážný – Passau – Bad Füssing. Cesta je dlouhá cca 200 km, během cesty děláme minimálně jednu hygienickou přestávku na čerpací stanici před hranicemi, jinak samozřejmě podle dohody a potřeby J.

Program:

Po příjezdu do Bad Füssingu následuje 5 hodin v termálních lázních – základní vstupné je již v ceně, možný příplatek za použití saunového světa (cca 60,-Kč) je možné zaplatit před vstupem do lázní. Do lázní vás doprovodíme a vyřídíme všechny formality.

Po koupání se přesuneme do cca 3 km vzdáleného Pockingu, kde bude asi hodinová přestávka na eventuální nákupy (mnoho možností a výběr (Aldi, Norma, Penny ..)

Po nákupech cesta zpět domů, která končí opět rozvozem.

 

Co s sebou?

Do lázní doporučujeme samozřejmě kromě plavek osušku a župan, malou hotovost v Eurech na případné občerstvení, mycí prostředky (mýdlo, šampon, nebo sprchový gel).

V obchodech se dá samozřejmě kromě hotovosti platit i platební kartou.

Každý klient má sjednáno také cestovní pojištění, doklad o pojištění obdrží při nástupu do autobusu.

 

Rezervace a úhrada ceny zájezdu:

Zájezdy se rezervují buď telefonicky, nebo e-mailem, vždycky potřebujeme vědět počet osob a dále místo odjezdu! Rezervace je potom potvrzena úhradou ceny zájezdu. Bez včasného zaplacení se může stát, že potvrdíme rezervaci někomu jinému, kdo zaplatí dříve. Pokud nemáte k dispozici skener, abyste mohli naskenovat přihlášku i s vaším podpisem – nevadí, stačí poslat i bez podpisu, potvrzením je úhrada ceny.

Komunikace pouze přes e-mail, poštou žádné dokumenty nezasíláme.

 

 

S dalšími dotazy se na nás můžete samozřejmě obrátit

 

Michal Koder – Levante

Tel. 608 838 877

e-mail:  michalkoder@seznam.cz

 

 

Doplňující informace k dopravě - 
Autokar

doprava autokarem, nebo mikrobusem, podle počtu přihlášených osob v daném termínu

Termíny / rezervace

V současné době nejsou k dané službě k dispozici žádné termíny odjezdů.

Kontaktujte nás

Nenašli jste co jste hledali?

Pokud vám u této služby chybí nějaká podstatná informace, nebo potřebujete upřesnit jakýkoliv detail k nabízené službě, neváhejte a kontaktujte nás. Využijte prosím níže uvedené kontakty nebo kontaktní formulář na této stránce.

envelopesmartphoneclockchevron-down